Part Number GCR-982543 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $50.69


Product Highlights
| Part Number | GCR-982543 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098820040 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 7.00 kg |