Part Number GCR-982073 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $28.42


Product Highlights
| Part Number | GCR-982073 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098012810 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 3.46 kg |