Part Number GCR-981990 | Brand: Genius | 7 items in stock
CA $34.54


Product Highlights
| Part Number | GCR-981990 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819716 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 4.70 cm |
| Weight | 3.82 kg |