Part Number GCR-981788 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $35.71


Product Highlights
| Part Number | GCR-981788 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098175041 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 3.68 kg |