Part Number GCR-981009 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $36.21


Product Highlights
| Part Number | GCR-981009 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174952 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 4.66 kg |