Part Number GCR-980804 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $81.78


Product Highlights
| Part Number | GCR-980804 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098310671 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 41.00 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 10.75 kg |