Part Number GCR-980748 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $32.48


Product Highlights
| Part Number | GCR-980748 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819556 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 3.72 kg |