Part Number GCR-980692 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $53.54


Product Highlights
| Part Number | GCR-980692 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098509396 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 7.06 kg |