Part Number GCR-980663 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $67.52


Product Highlights
| Part Number | GCR-980663 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098004792 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 24, 2015 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 9.30 kg |