Part Number GCR-980607 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $38.69


Product Highlights
| Part Number | GCR-980607 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098004785 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 9, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 5.30 kg |