Part Number GCR-96779 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $24.85


Product Highlights
| Part Number | GCR-96779 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098503882 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 28.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.65 kg |