Part Number GCR-781830 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $124.11


Product Highlights
| Part Number | GCR-781830 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009391 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 6, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 41.00 cm |
| Width | 43.00 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 20.34 kg |