Part Number GCR-780723OE | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $85.41


Product Highlights
| Part Number | GCR-780723OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098310817 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 10.97 kg |