Part Number GCR-780390 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $77.79


Product Highlights
| Part Number | GCR-780390 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303437 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 12, 2014 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 11.19 kg |