Part Number GCR-682085 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $41.74


Product Highlights
| Part Number | GCR-682085 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629010203 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 5.15 kg |