Part Number GCR-681939 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $52.27


Product Highlights
| Part Number | GCR-681939 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174709 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 7.39 kg |