Part Number GCR-681790 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $56.88


Product Highlights
| Part Number | GCR-681790 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819266 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 3.90 cm |
| Weight | 6.74 kg |