Part Number GCR-681018 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $127.30


Product Highlights
| Part Number | GCR-681018 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009445 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 18.07 kg |