Part Number GCR-681013 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $47.30


Product Highlights
| Part Number | GCR-681013 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098003726 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 21, 2016 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 6.16 kg |