Part Number GCR-681012 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $42.24


Product Highlights
| Part Number | GCR-681012 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098320946 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 21, 2016 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 5.48 kg |