Part Number GCR-680689 | Brand: Genius | 2 items in stock
CA $108.11


Product Highlights
| Part Number | GCR-680689 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066721 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 17.68 kg |