Part Number GCR-680318 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $43.26


Product Highlights
| Part Number | GCR-680318 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098506371 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 6.14 kg |