Part Number GCR-680035 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $29.10


Product Highlights
| Part Number | GCR-680035 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098509211 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 3.70 kg |