Part Number GCR-582457 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $62.18


Product Highlights
| Part Number | GCR-582457 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066684 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 8.62 kg |