Part Number GCR-581045 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $57.12


Product Highlights
| Part Number | GCR-581045 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174648 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.80 kg |