Part Number GCR-580712 | Brand: Genius | 9 items in stock
CA $69.82


Product Highlights
| Part Number | GCR-580712 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066592 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.45 kg |