Part Number GCR-580687 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $107.42


Product Highlights
| Part Number | GCR-580687 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066585 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 16.45 kg |