Part Number GCR-56992 | Brand: Genius | 3 items in stock
CA $88.30


Product Highlights
| Part Number | GCR-56992 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098506494 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 13.84 kg |