Part Number GCR-56830 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $69.89


Product Highlights
| Part Number | GCR-56830 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098504988 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Mar 20, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 11.30 kg |