Part Number GCR-97907 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $45.83


Product Highlights
| Part Number | GCR-97907 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 775629009627 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 28.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 4.76 kg |