Part Number GCR-9788 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $59.44


Product Highlights
| Part Number | GCR-9788 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098000596 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 12, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 5.99 kg |