Part Number GCR-97865 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $54.52


Product Highlights
| Part Number | GCR-97865 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819198 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 5.93 kg |