Part Number GCR-97841 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $60.35


Product Highlights
| Part Number | GCR-97841 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924319 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 5.95 kg |