Part Number GCR-97824 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $65.29


Product Highlights
| Part Number | GCR-97824 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098138046 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2015 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 7.28 kg |