Part Number GCR-97804 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $68.58


Product Highlights
| Part Number | GCR-97804 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098510132 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 8.38 kg |