Part Number GCR-9779 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $78.90


Product Highlights
| Part Number | GCR-9779 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924289 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 9.59 kg |