Part Number GCR-G8426 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $82.08


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8426 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629009764 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 14.05 kg |