Part Number GCR-G8247 | Brand: Genius | 4 items in stock
CA $102.58


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8247 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098310688 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 39.50 cm |
| Width | 41.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 15.16 kg |