Part Number GCR-980311 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $82.61


Product Highlights
| Part Number | GCR-980311 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098503783 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 16, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 12.63 kg |