Part Number GCR-G8435 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $85.71


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8435 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629010340 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 12.42 kg |