Part Number GCR-G8345OE | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $106.96


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8345OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924753 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 14.54 kg |