Part Number GCR-G8328 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $82.03


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8328 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820361 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 38.40 cm |
| Width | 39.40 cm |
| Height | 7.60 cm |
| Weight | 12.00 kg |