Part Number GCR-G8264 | Brand: Genius | 6 items in stock
CA $105.70


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8264 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820262 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 42.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 15.06 kg |