Part Number GCR-G8168 | Brand: Genius | 8 items in stock
CA $82.72


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8168 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098008660 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 26, 2017 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 12.03 kg |