Part Number GCR-982785 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $46.96


Product Highlights
| Part Number | GCR-982785 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629010326 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.61 kg |