Part Number GCR-982707 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $66.53


Product Highlights
| Part Number | GCR-982707 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924616 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 10.09 kg |