Part Number GCR-982703 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $62.19


Product Highlights
| Part Number | GCR-982703 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629010296 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 8.46 kg |