Part Number GCR-981470 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $48.90


Product Highlights
| Part Number | GCR-981470 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098138206 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 12, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 6.84 kg |