Part Number GCR-981439 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $68.86


Product Highlights
| Part Number | GCR-981439 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819686 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 8.87 kg |