Part Number GCR-981199 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $40.27


Product Highlights
| Part Number | GCR-981199 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098012612 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 5.42 kg |